אסתי נחמיאס עיצוב פנים והום סטיילינג – RoshBiz – פורטל עסקים בראש העין
תפריט
אסתי נחמיאס

אסתי נחמיאס

תכנון עיצוב פנים והום סטיילינג

פייסבוק צור קשר במייל צור קשר בטלפון וואטסאפ אתר אינטרנט אינסטגרם

כתובת:
שורק 4 ראש העין

שתף בפייסבוק שתף במייל שתף בוואטסאפ

שתף:

קטגוריות: עיצוב פנים ואדריכלות


נעים מאד, אסתי נחמיאס מעצבת פנים, בעלת סטודיו לתכנון, עיצוב פנים והום סטיילינג.  כמתכננת , אני שמה את הדגש על זרימה, תחושת מרחב ופתחים המאפשרים חדירה גדולה של אור טבעי. כמעצבת, חשוב לי לבטא את הסיפור שלכם: לצקת לתוכו את הזיכרונות, אהבות, רצונות, חלומות והצרכים ולבטא את נוכחותם של חומרי גמר מהטבע כגון: עץ, אבן וברזל. כמלבישה, מלקטת פריטים המשלבים פריט או פריטים שלכם מהעבר וגם חדשים שחוברים יחד בהרמוניה ומספרים את הסיפור האישי שלכם. כי אנחנו כבני אדם דומים אך כל אחד ואחד שונה ומיוחד בדרכו.

את התוכן והקונספט העיצובי אני מתרגמת לתכניות עבודה לביצוע, לוח השראה וכתב כמויות לתמחור.

מלווה את הלקוח בזמן תמחור העלויות, בחירת קבלן וספקי משנה,  מפקחת בשטח ומלווה עד לסיום הפרויקט.

                    

 

מספרים ש..


"כשפנינו לאסתי לראשונה זה היה אחרי שעשינו לבד יותר מעשרים סקיצות עפ"י מיטב הבנתנו ועצות מחברים. היינו בטוחים שאנחנו כבר סגורים על תוכנית ועל עיצוב שאין אפשרות לעשותו טוב יותר. אסתי באה, ראתה את הבית וישבה איתנו להבין את הצרכים שלנו ואת הרגישויות ומה חשוב למי ועד כמה. היא ביקשה כמה ימים לחשוב ולאחר מכן הפתיעה אותנו עם גישה חדשה ושונה לגמרי ממה שחשבנו לראשונה.  אסתי בעלת דמיון וכישרון יוצא דופן לחשוב " מחוץ לקופסא". היא הצליחה, בעדינות אך בנחישות לשכנע, להסביר ולהביא אותנו לשינוי קונספט. אסתי לא מקבלת דברים כמובן מאליו, על הדברים שבעיניה חשובים ביותר היא מתעקשת, ובמבט לאחור היא צדקה בכל הסוגיות הללו. לאחר גיבוש הקונספט ובשיתוף איתנו, עיצבה את חלל הבית בצורה כל כך מרשימה שכל מי שמגיע אלינו, מתרשם ומתלהב מיופי הבית. בנוסף,  בכל התהליך אסתי הייתה מודעת למגבלות התקציב שלנו ועזרה לנו בפיתרונות תכנון ומימוש שיעמדו במסגרת תקציב זה.אנחנו ממליצים בחום ומשוכנעים שכל שקל שמושקע בתכנון ובעיצוב על ידי אסתי, משפיע על התוצאה הסופית יותר מכל דבר אחר! תצליחו ותיהנו!"
לילן ודרור מוזיקנט נייד: 050-6555773

 

"אסתי היקרה, ליווית אותנו כמעצבת ופרוייקטורית בשיפוץ הבית ויש לך מניות רבות בהתגשמות החלום משלב הרעיון ועד לתוצאה היפה שממנה אנו כה נהנים כעת. קיבלנו הרבה רעיונות עיצובים יפים ומועילים, הפניות לחנויות ולבעלי מקצוע מתאימים ומה שהכי חשוב ליווי יד ביד עם הרבה סבלנות, אורך רוח ואופטימיות שהיו נחוצים עד מאד. יישר כח!"
עדה ואבנר דיבון, נייד: 052-2684425

 

"לאסתי היקרה, תודה על הייעוץ, הליווי, והעזרה בכל שלב בתהליך שיפוץ הבית. תודה על הסבלנות, האכפתיות, העזרה בבחירת אנשי מקצוע מהימנים, טובים ומקצועיים. אנחנו מאוד אוהבים את התוצאה של השתלבות החומרים והצבעים. ההסתכלות שלך על כל פרט ועל כל התמונה בכלל, הייתה מקצועית, בעלת ניסיון ותוך הקשבה לרצוננו. אנו ממליצים בחום בהחלט יש על מי לסמוך"
בהערכה רבה, נוגה וטל סלע  נייד: 052-6423202

 

"נכנסתי לפרויקט שיפוץ הדירה עם הרבה חשש. אסתי עודדה ותמכה לאורך כל הדרך. היא העלתה רעיונות יצירתיים והובילה את הפרויקט במקצועיות ונועם. יצאנו יחד ללא מעט סיורים לחיפוש חומרים ורעיונות, היא התעקשה כשהיה צריך עם בעלי המקצוע עד שהיתה מרוצה מהתוצאה. אסתי, תודה על הליווי ועל התוצאה המלבבת, שממנה אנו נהנים"
איריס לירן

 

"שיפוץ דירה, בה גרנו 20 שנים, פרויקט לא פשוט לעיקול וגם לביצוע. אסתי ליוותה אותנו לאורך כל התהליך בנועם ובמקצועיות. החל מהרעיונות היצירתיים בשלב התכנון, בהתאמה לצרכים שלנו ואופי הבית, דרך בחירת הפריטים בסבלנות ותוך קשב לטעם האישי שלנו. פיקוח על עבודות הבניה מול בעלי מקצוע. הליווי של אסתי ממשיך עד היום, כאשר אנחנו כבר שנה וחצי לאחר סיום השיפוץ. אסתי מדייקת על כל פרט ודעתה לא נחה עד הגעה לשלמות. אנחנו מקבלים המון מחמאות על הבית ובעיקר נהנים יום יום מהשיפוץ שעשינו. תודה לך אסתי על שהנעמת והקלת עלינו את כל התהליך, היחס האישי ובעיקר על התוצר הסופי"
אלונה לוינטל

 

 


שתף בפייסבוק שתף במייל שתף בוואטסאפ

שתף: