שירי מוטס-לוין – RoshBiz – פורטל עסקים בראש העין
תפריט
שירי מוטס-לוין  סטודיו85

שירי מוטס-לוין סטודיו85

בית לאדריכלות ולעיצוב

צור קשר במייל צור קשר בטלפון וואטסאפ אתר אינטרנט אינסטגרם יוטיוב
שתף בפייסבוק שתף במייל שתף בוואטסאפ

שתף:

קטגוריות: עיצוב פנים ואדריכלות


"אני שונא חופשות. אם אתה יכול לבנות בניינים, למה לשבת על שפת-הים?" אמר האדריכל המפורסם פיליפ ג'ונסון.
אני דווקא אוהבת חופשות, אבל את העבודה שלי אני אוהבת לא פחות: סטודיו 85 הינו בית לאדריכלות ולעיצוב, שבסיסו כאן בראש העין.

אני אדריכלית פעילה משנת 2006, ובמהלך הדרך עסקתי במגוון פרויקטים ציבוריים ופרטיים, מתכנון בתי ספר, מתנ"סים ומועדונים חברתיים, ועד בנייה פרטית למגורים, כולל ניהול הפרויקטים משלב הסקיצה ועד לסיום הבניה.

זכיתי בפרסים במספר תחרויות אדריכלים.

בנוסף עסקתי ואני עדיין עוסקת בהוראת האדריכלות במסגרת תוכנית המחוננים והמצטיינים של משרד החינוך ומעבירה השתלמויות בבתי ספר בנושאי אדריכלות בכלל ובניה ירוקה בפרט.

בעיני, תפקידו של האדריכל הוא להוות גשר וקשר בין הלקוח והיזם לבין שאר גורמי התכנון והבנייה, ולהיות ידו המקצועית והידענית בכל הנוגע לתכנון המתאים לו ביותר.

אדריכלות טובה לתפיסתי היא זו אשר משלבת את צרכי הלקוח ורצונותיו עם התנאים הקימים, ומשיגה את המיטב מהסיטואציה הקיימת תוך התחשבות בסביבה, בציבור ובמשתמשים העתידיים כאחד.

הסמכות:

בוגרת בהצטינות של החוג לאדריכלות באוניברסיטת תל אביב

בעלת תוארB.archמשנת 2005. אדריכלית רשויה.

בוגרת הקורס לבניה ירוקה מטעם עמותת האדריכלים.

בעלת תואר ראשון במשפטים.

בעלת תעודת מתכננת פרמקלצ'ר משנת 2013.

סטודיו85 מספק שירותי עיצוב ותכנון אדריכלי במגוון תחומים, כגון בנייה צמודת קרקע, שיפוץ בתים ודירות קיימים, מבני תרבות וחינוך, שינויי דיירים בדירות קבלן.

ותמיד נשמח לאתגרים חדשים.

כל פרויקט מבוצע בהסתכלות פרטנית, והתכנון מותאם למשתמש ולצרכיו כמו גם לתנאי האתר ולמגבלותיו.

הסטודיו האינטימי מתייחס בצורה אישית לכל לקוח ולכל פרויקט, וזמין ברוב שעות היום ליעוץ ומתן מענה, הן ללקוחות והן לבעלי המקצוע, לצורך השגת התוצר המדויק ביותר בזמן הקצר ביותר שניתן.

הפרויקטים מתוכננים תוך שימוש בתוכנות המתקדמות ביותר, המאפשרות ללקוח לחוות את החללים אותם אנו יוצרים, כהדמיות תלת-מימדיות, תוך כדי תנועה. כאשר יש התלבטות בין אפשרויות שונות ניתן לבחון אותן בקלות בכלי התלת-מימד על מנת להתרשם בצורה בלתי אמצעית מההשפעה של כל אלטרנטיבה. תוכנות אלו אף מאפשרות שיתוף פעולה מיטבי בין היועצים השונים השותפים לתכנון ומונעות טעויות של תיאום ביניהם.

אשמח אם תכנסו לאתר הסטודיו ולבלוג האישי שלי "מתחת לבלטה", בו ניתן למצוא טיפים לבונים, רעיונות לפרויקטים קטנים של "עשה זאת בעצמך", הרהורים של אדריכלית והיכרות עם אדריכלים ידועים ומרתקים ברחבי העולם.

מוזמנים לתאם עוד היום פגישת הכרות ללא תשלום.

מספרים ש..


"את שירי הכרתי מילדות וזכרתי עד כמה היתה יצירתית ורצינית, לכן היה אך טבעי שכאשר ארצה תכניות לבית החדש אפנה אליה. כל הבקשות שלי מולאו, שירי עמדה בזמנים והיתה אדיבה ומקצועית. היא הגיעה מספר פעמים לפקח במהלך הבניה ווידאה שכל התכניות מבוצעות כהלכה. אני ממליצה בחום לכל מי שרוצה אשת מקצוע מנוסה ומקצועית לפנות לשירי"
אוסי גלבוע


שתף בפייסבוק שתף במייל שתף בוואטסאפ

שתף: