אירה פרדקין – RoshBiz – פורטל עסקים בראש העין
תפריט
אירה פרדקין

אירה פרדקין

עיצוב פנים - סטודיו ליף

פייסבוק צור קשר במייל צור קשר בטלפון וואטסאפ אתר אינטרנט אינסטגרם יוטיוב

חיים הרצוג 17/11, ראש העין

שתף בפייסבוק שתף במייל שתף בוואטסאפ

שתף:

קטגוריות: עיצוב פנים ואדריכלות


סטודיו לעיצוב פנים מסחרי ופרטי.
הסטודיו מתמחה ביצירת חוויה ויופי בחללי הבית והעבודה

לרוכשים דרך RoshBiz יינתנו 10% הנחה

מספרים ש..


"כשמתחילים שיפוצים זו התרגשות וציפייה לקראת משהו חדש ויפה. אבל כשאת נמצאת בתהליך עצמו, לרוב זה הופך להיות מעיק, מבלגן, התקשורת והתמודדות עם אנשי המקצוע היא לפעמים מייגעת, לא תמיד את מבינה מה צריך ומה פספסתי ומה שכחת. אבל למזלינו אירה פרדקין המעצבת המדהימה ליוותה אתנו בכל התהליך מהסקיצות הראשוניות ועד לתקשורת היומיומית עם הקבלן ואנשי המקצוע. אירה שמה לב לפרטים הכי קטנים וכבר מקדימה עם הפתרונות לכל בעיה שעלולה לצוץ.
יש לה טאצ' וראייה רעננה ומקצועית על הדברים, הרעיונות שלה מקוריים, תוך שניה אירה מבינה את הצרכים של המשרד ומתאימה את העיצוב לאופי שלו. פתאום בעזרת תכנון קטן שצץ בראשה בין רגע, החלל הופך לנעים, מזמין ומיוחד. ועכשיו אחרי שהשיפוץ הסתיים אני יכולה בלב שלם לומר שהנוכחות של אירה פרדקין בכל הפרוייקט הזה הקלה לנו על העבודה בצורה אדירה"
מודות לך מאד, צוות קרן פוזן

 

"היה נהדר לעבוד עם אירה, היא מיד קלטה את הטעם שלי, זרמה איתי, והנחתה אותי לתוצאה לטעמי, בהתאם לתקציב, ומאוד פרקטי. באחת החנויות אמרה לי מוכרת :״היה כיף לעבוד איתכן, זה נדיר מאוד לפגוש מעצבת, שלא כופה את עצמה על הלקוח, אירה התחשבה בך, והעלתה טיעונים הגיוניים ומעשיים כשהיא ראתה באופן מקצועי שזה לא יעבוד נכון״ סוף ציטוט. היום יש לי דירה מקסימה, וכל פעם שאני חוזרת הביתה אני נהנת מהאסתטיקה, ומהאטמוספרה הנעימה שהיא משרה עלי , שזה המשך של הקיף לעבוד עם אירה.
אני בטוחה שגם לקורא שיעבוד עם אירה תהינה תוצאות נהדרות, וחוויה נעימה, בהצלחה"
ורדה


שתף בפייסבוק שתף במייל שתף בוואטסאפ

שתף: