נועא מטרני סיקל וטרינרית – RoshBiz – פורטל עסקים בראש העין
תפריט
ד

ד"ר נועא מטרני סיקל

הבית החם לחיות הבית

פייסבוק צור קשר במייל צור קשר בטלפון וואטסאפ אתר אינטרנט אינסטגרם

כתובת:
רביבים 20

טלפון:
073-7626415

 

שתף בפייסבוק שתף במייל שתף בוואטסאפ

שתף:

קטגוריות: כלבים וחיות אחרות


מרפאה וטרינרית, ביתית, חמה, משפחתית, מקצועית ומצוידת במכשור חדיש ומתקדם.
במרפאה ניתן לקבל שירותים כגון: מנוי שנתי, חיסונים, ניתוחים, ניקוי שיניים, בדיקות מעבדה (דם, שתן, מיקרוסקופ ועוד), בדיקות רנטגן ובדיקות אולטרסאונד.

מספרים ש..


"יש לי המלצה ממש שווה! ככה בשקט, בנעם ובצנעה התמקמה לנו מול הבית מרפאה וטרינרית חדשה. יש מבצעים, יש קרבה הלכתי לראות ומאז.. התנחלתי. נועא וטרינרית סופר מקצועית, הקליניקה שלה מאובזרת בציוד שחסך לנו תיזוזי בתי חולים, היא נעימה, מרגיעה ומגיעה לקלינקהבעיתות מצוקה גם מעבר לשעות פתיחת הקליניקה הקבועות. אחרי אבחון שהציל את הכלב שלי וחווד שניה שהאירה את כל התמונה באור אחר לחתולה של ההורים, ממליצה מכל הלב"
כרמית הלמן

 

"לכל בעלי החיות באשר הם: אתמול הזמנתי לביתי וטרינרית בשם נועה כדי לחסן את לוסי וטוויגי היורקשיריות שלי. בתור אחת שמגדלת כלבים מעל 20 שנה, אני יודעת מתי הטיפול בהם נעשה ברמה גבוהה.ד"ר נועה שחיסנה את המפונקות שלי, התייחסה אליהן באופן התואם כלבים קטנים, בעדינות ורגישות אין קץ ובכפפות של משי! אפילו יללה מתלוננת אחת לא נשמעה לאורך כל התהליך, החיסונים התבצעו באופן נקי ומקצועי תוך הקפדה סזיפית והסברים מרגיעים (לי, לכלבות ולשאר בני הבית) בכל שלב משלבי החיסון. ד"ר נועה היא אשת מקצוע בחסד ואשמח לשמור אותה לעצמי! בגלל שאני אוהבת חיות בלב ובנפש אחלוק איתכם את הגילוי כדי שגם בעלי החיים שלכם יזכו להנות מטיפול שתמיד עולה על הציפיות"
אודליה חיון

 

"חייבת להמליץ כאן על הווטרינרית בהחלט הכי תותחית בראש העין והסביבה!!!! ביום שישי האחרון הכלב הקטן לא היה במיטבו בכלל ב 2.30 לפנות בוקר הרמנו צלצול לראות אם היא עובדת כמרפאת חירום תוך פחות מ 10 דק הגיעה במהירות למרפאה נתנה את הטיפול הראוי באהבה גדולה ודאגה, אישית לא נתקלתי באנשים מדהימים כאלה. במרפאה מכשירים הכי חדשים לבדיקות דם לתוצאה מידית ועוד המון מהטובים ביותר. אז חברים לכל אחד/ת שיש לו כלב או חתול קפצו למרפאה ותבינו בדיוק על מה אני מדברת"
מור שאול

 

"דר מיטרני מצילה אותי כמעט מידי שבוע אני עם 3 כלבים שאחד מהם עם סרטן סופני ובזכות נועא הוטרינרית הוא מאריך חיים מעל המצופה ובאיכות טובה מומלצת בחום"
דורית גאון

 

"מקצוענות ושרותיות ללא פשרות. ד"ר מטרני באמת אוהבת בעלי חיים ומטפלת בהם בצורה מדהימה. ממליץ בחום"
אופיר פנסו


שתף בפייסבוק שתף במייל שתף בוואטסאפ

שתף: