מירי שילה עיצוב פנים – RoshBiz – פורטל עסקים בראש העין
תפריט
מירי שילה

מירי שילה

אדריכלות ועיצוב פנים

צור קשר במייל צור קשר בטלפון וואטסאפ אתר אינטרנט

כתובת:
איילון 51 ראש העין

טלפון נייד:
052-2906468

טלפון במשרד:
03-9012681

אתר:
WWW.MIRISHILO.CO.IL

אימייל:
SHILOYM@BEZEQINT.NET

שתף בפייסבוק שתף במייל שתף בוואטסאפ

שתף:

קטגוריות: עיצוב פנים ואדריכלות


שמי מירי שילה, נשואה ליובל ואמא לשלושה הדר (20), שגיא (17.5) ונעם (14).
תושבת ראש העין כ-18 שנה.
את משרדי – "מירי שילה – אדריכלות ועיצוב פנים" הקמתי בשנת 2002 לאחר הולדת בני שגיא כשהחלטתי שלא מתאים לי יותר לעמוד בפקקים למשרד בתל אביב כל בוקר ולהתחיל את היום בלחץ.

את 4 שנות לימודי העיצוב השלמתי במכון הטכנולוגי בחולון (HIT) ולאחר מכן השלמתי לימודי לתעודת הנדסאית אדריכלות.
כששואלים אותי לפעמים אם צריך כשרון בשרטוט או התאמת צבעים אני עונה שצריך בעיקר סקרנות.
הסקרנות להקשיב וללמוד (מכל אחד), להתעדכן, להתחדש, לשאול….

משרדי נותן שרותי אדריכלות ועיצוב פנים לבתים פרטיים, משרדים ועסקים, אם כי אני מאד אוהבת את האינטראקציה האישית והבלתי אמצעית עם אנשים פרטיים שמגיעים אלי עם חלום וציפיות שאני רוצה להגשים עבורם.
מאמינה שאין כמו לקוח מרוצה מהתהליך ומהתוצאה להעביר את התרשמותו ושביעות רצונו למעגל של קרובים וחברים. מתרגשת בכל פעם מחדש מקשר שמתחיל בד"כ בשיחת טלפון ברוח : "שלום, קבלתי את הטלפון שלך מ…" וממשיך כחברות אישית שמתפתחת תוך תהליך עבודה משותף ורציף בו אני נחשפת, מטבע הדברים, גם לדינמיקה אישית ופרטית של בני הבית עבורם אני מתכננת.
כך גם אני מרויחה לקוחות וחברים.
אוהבת את העבודה שלי בתחום שבו הלקוחות מגוונים ומעניינים כל אחד בדרכו, אין שני פרוייקטים דומים, הטכנולוגיה מתעדכנת ומתפתחת וחומרים חדשים נכנסים לתחום בכל יום.
את התשוקה למקצוע העיצוב והאדריכלות אני מעבירה מזה כ-10 שנים לסטודנטים שאני מלמדת במסלול לעיצוב פנים של האוניברסיטה הפתוחה ומרגישה אחריות גדולה וכיף גדול להלהיב אנשים נוספים שעושים את צעדיהם הראשונים בתחום המרתק הזה.

משתדלת כשגרה לספק את סקרנותי וללמוד תחומי עניין בשביל הכיף כמו צילום, אמנות השטת יאכטות ועוד.
מאמצת בחום את שם הספר " אם יוצאים, מגיעים למקומות נפלאים" וכיוון שאני מאד אוהבת לטייל בארץ ובעולם לפני מס' שנים החלטתי לאחד את האהבה לטיולים, לאנשים ולהדרכה וסיימתי קורס מדריכי טיולים בחו"ל.
מאז הספקתי להדריך טיולים מאורגנים בגיאורגיה וסרי לנקה וטיולים פרטיים בצפון יוון, וייטנאם ואיסלנד. דרך נפלאה גם לטעון מצברים, גם לטייל בעולם, גם לפגוש אנשים מרתקים.

עיקר עבודתי היא עם אנשים ובשביל אנשים וגם אתם מוזמנים לצאת איתי למסע.

מספרים ש..


"ביצענו שיפוץ מן היסוד לדירת הגן שלנו. מירי תכננה, עיצבה, יעצה וגם ליוותה בפועל את כל העבודות. יצא מעולה, כולם אומרים שעכשיו הדירה ממש מתוכננת היטב ונראית יפה.
מירי מקצוענית, גם רואה את התמונה הכוללת אבל לא מוותרת על הקפדה בפרטים. לא פחות חשוב – היא עושה הכל בנועם הליכות, המון הקשבה, סבלנות ואכפתיות.
שורה תחתונה – המלצה חמה"

משפחת גורליק

"כשהחלטנו לשפץ את ביתנו קיבלנו המלצות על מירי ממספר משפחות בישוב שלנו, ששיפצו איתה. המסר שחזר אצל כולם שמירי מלווה את הפרויקט לכל אורכו באופן מתמיד ואינטנסיבי, ודואגת לכל הפרטים.
בשלב התכנון של שיפוץ ביתנו מירי ידעה לאזן בין תפיסה עיצובית מגובשת לרצונותינו, שאיפותינו ומגבלות התקציב. לכל חלק בבית הביאה לנו מספר אפשרויות לשיפוץ ולא התעצלה והביאה עוד סקיצות במהלך הדיונים, עד לשביעות רצוננו. בנוסף המליצה לנו על החומרים ובעלי מקצוע מתאימים ואיכותיים.
במהלך השיפוץ ליוותה את התהליך, תיאמה בין בעלי מקצוע, ביקרה ועקבה אחרי עבודתם, וידעה להפעיל אותם כך שהשיפוץ יהיה בהתאם לתכנון ותוך עמידה במגבלות התקציב.
נוכחנו לדעת שהבחירה במירי מעולה – המלצותיה המעשיות והעיצוריות, והליווי הפעיל של השיפוץ הן שעשו את השינוי בין בית ששופץ לבית שכל רואיו משבחים את עיצובו והשימושיות שלו"

משפחת גרשון


שתף בפייסבוק שתף במייל שתף בוואטסאפ

שתף: