מוסך אלון 2000 – RoshBiz – פורטל עסקים בראש העין
תפריט
אינה לנדבנד - מוסך אלון 2000

אינה לנדבנד - מוסך אלון 2000

שירותי רכב

פייסבוק צור קשר במייל צור קשר בטלפון

כתובת:
קיבוץ גבעת השלושה

טלפון:
03-9374915

אימייל:
alond2000@gmail.com

 

 

שתף בפייסבוק שתף במייל שתף בוואטסאפ

שתף:

קטגוריות: שירותי רכב ודו גלגלי


מוסך אלון הינו מוסך מורשה משרד התחבורה, בעל ותק של 20 שנה. המוסך מנוהל ע"י אלון דהן, הנדסאי רכב. מוסך הדוגל במקצועיות, שירות אישי ואדיב ומחירים הוגנים.

המוסך כולל את כל סוגי המחלקות לרכב, תחת קורת גג אחת, ביניהן:

מכונאות רכב
חשמל רכב
דיאגנוסטיקה ופתרון בעיות מחשוב ברכב
פחחות וצבע בתנור (עובדים עם כל חברות הביטוח, כולל רכב חליפי מהיום הראשון והנחה בהשתתפות העצמית).
מיזוג אוויר לרכב
הכנה והעברת טסטים

 

מספרים ש..


"לפני שלושה שבועות המלצתן לי על מוסך אלון. עשיתי שם טיפול ויצאתי מרוצה. לא עברו שבועיים וקיבלתי "בוסה" אחורית מאוטובוס…מפחיד ולא נעים, אבל אחרי כמה ימים של כאב קל, הכל בסדר. זכרתי שהייתי מרוצה ונסעתי שוב למוסך אלון בגבעת השלושה, של אינה ואלון.
הפעם לא יצאתי מרוצה, אלא מרוצה מ-א-ו-ד!!! או כמו שהדור הצעיר אומר – מרוצה טילים! מקצועיות, שירותיות והכל בנעימות. בקיצור, זקוקים למוסך- רוצו למוסך אלון בגבעת השלושה!"

הדס קפלן

חייבת להמליץ בחום על מוסך אלון 2000. אתמול נסעתי ברכב ושמעתי רעש מלחיץ. ידעתי שלא כדאי לנסוע ושעלי להגיע מהר למוסך. זכרתי שהמליצו פה בעבר על מוסך אלון והתקשרתי לאינה. אינה הייתה מקסימה, אמרה לי להגיע למוסך ושיטפלו בי וכך היה. השירות היה אדיב, מסור ובעיקר הוגן מאוד. הייתי בהרבה מוסכים בחיי וטרם נתקלתי בשירות כל כך מהיר וטוב. ותודה תודה על הכל!
בזכותכם יצאתי עם בלמים ובעיקר עם הרגשה טובה"

אביטל קווין פרידמן

"בהמלצתכן, נסעתי למוסך אלון לטיפול תקופתי של הרכב. אמנם הרכב כבר לא צעיר כל כך, אבל עד עכשיו טופל רק במוסך מורשה. הפעם החלטתי לעשות שינוי, ואיזה שינוי! במחיר, בגישה, בטיפול, בשירות, פשוט מצויין! מוסך אלון בהחלט שווה ואפילו מחכה לנו שם הנחת שוות. מומלץ בחום"

גלית זר-בסון


שתף בפייסבוק שתף במייל שתף בוואטסאפ

שתף: