טיפים לשמירת מראה רענן גם אחרי 10 שעות עבודה – RoshBiz – פורטל עסקים בראש העין
תפריט

טיפים לשמירת מראה רענן גם אחרי 10 שעות עבודה

אנחנו מתאפרות ויוצאות ליום עבודה ואחרי מספר שעות הסומק דוהה, המייק אפ נמרח ואנחנו כבר לא נראות רעננות וזוהרות. אז איך ניתן לשמור על פנים מאופרות לאורך היום ולהיראות במיטבנו גם אחרי כמה שעות?


צילום: סטודיו חגית

צילום: סטודיו חגית

נתחיל בבסיס
אחרי כמה שעות בעבודה, הפנים שלנו מתחילות להבריק ולהוציא שומן ולחות החוצה, לכן חשוב מאוד, למרוח פרמייר כבסיס לאיפור (לאחר ספיגת קרם הלחות), שמטרתו למנוע הברקה בפנים ולשמור על עמידות האיפור לאורך זמן.
במשך היום, אם הפנים לחות ומבריקות, רצוי להספיג את השומניות/לחות ע"י טישו או מגבונים מיוחדים לכך (ניתן להשיג בפארמים השונים), ולהניח שוב פודרה שקופה על הפנים למניעת הברקה נוספת (מעל המייק אפ), למרוח סומק וליפסטיק ושוב להיראות כמו בתחילת היום.

מהם 3 הפריטים שכל אישה צריכה אצלה בתיק?
מוצרי החובה שנמצאים אצלי בתיק האיפור, באופן קבוע, הם: מייק אפ פודרה, מסקרה וסומק.
המייק אפ פודרה – מספק לנו שכבה אחידה וגוון אחיד לפנים.
המסקרה – פותחת ומגדילה את מראה העיניים ומשווה לנו מראה ערני.
הסומק – מחטב את עצמות הלחיים ומוסיף צבע ורעננות. מעט סומק על השפתיים יוסיף גם להן גוון עדין של צבע.

 טיפ לנשים בעלות גבות  דקות או דלילות 
הגבות חשובות מאוד כיוון שהן נותנות מסגרת לפנים ולכן כדאי ורצוי להדגיש אותן.
תופעת הגבות הדלילות קיימת בדר"כ אצל נשים מגיל 50+, מכיוון שבעבר הגבות הדקות היו באופנה. מאז האופנה השתנתה והיום המראה הטבעי והמלא הוא המראה האופנתי.
מאחר וקשה מאוד לעבות גבות שנמרטו במהלך 30 שנים ויותר, בשל היחלשות שורש השערה, קיימים בשוק האיפור מגוון רחב של מוצרים לגבות ביניהם ג'ל, עיפרון, מסקרה וטוש. המוצרים נוחים וקלים לשימוש, אך לאחרונה נחשפתי למוצר מצוין שנקרא "פתיתי גבות", שמעניק מראה עשיר, טבעי ומלא.
"פתיתי הגבות" הם סיבי שיער סינטטיים קטנים והיפואלרגניים שנצמדים לשיער הגבות הטבעי ומעניקים לו נפח. הצללית שנמצאת במוצר נתפסת על העור ובכך מכסה אזורים דלילים, והתוצאה נראית מייד לעין.

מה לא לעשות באיפור בוקר בקיץ?
באיפור בוקר בכללי, לא הייתי ממליצה להשתמש בשימר או בסומק מבריק או מנצנץ. שימר הוא מוצר בהיר ומבריק ששמים בנקודות גבוהות בפנים כמו עצם הלחי (מעל הסומק), אף, מתחת לגבה וכו'. הוא נועד להדגיש ולהרים מקומות אלו, אך מכיוון שהוא מבריק, הוא נותן מראה של "הזעה ולחות" באור יום/לבן. לכן מומלץ להשתמש בשימר בשעות הערב, כשהתאורה צהובה יותר והאיפור נראה רך ויפה יותר.
שימר מגיע כנוזל (בבקבוק), כאבקה בהירה ומבריקה/ מנצנצת, כאבקה דחוסה כמו סומק בהיר ומבריק.

מה ניתן לעשות באמצעות איפור לכהויות מתחת לעיניים?
יש להספיג פריימר מתחת לעפעף ואז להניח בטפיחות קונסילר/קורקטור (צבע מתקן) בגוון כתמתם רק על אזור הכהות. הכהות נוצרת בד"כ מכלי דם כחולים/סגולים שנמצאים באזור, והצבע המתקן שמטשטש זאת הוא בעל גוון כתום. לאחר מכן יש להניח את המייק אפ למראה אחיד על הפנים.

ליטל מיאלי היא מאפרת בראש העין.